BONYVEX, çok uzun zaman önce bir ev alıp alt katını restoran yapma hayalinin ve bir evin mutfağında ne pişiyorsa onun muhteşem bir şekilde servis edilmesinin serüveni…

“Bizden özeli yok!” mottosuyla çıktığımız bu yolda BONYVEX doğdu. Kitleselleşmiş müşteri yaklaşımını benimseyen restoranların misafirlerimize hitap edemediklerini bildiğimiz için BONYVEX’te misafirlerimize ayrıcalıklı bir deneyim sunmayı amaçladık.

Güzel yemeklerden kullandığımız malzemelerin kalitesine, manzaramızın eşsiz güzelliğinden bahçe tasarımımıza, masalarımızın düzeninden misafirlerimizin memnuniyetine dek her yönüyle özel bir konsept oluşturmaya koyulduk ve bu konsepti sizlerle paylaşmak istedik.

Misafirlerimizin mutluluğu her zaman ana ilham kaynağımız ve bizi harekete geçiren esas güç oldu. Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda menümüzü yeniden şekillendirdik. Misafirlerimizin doğum günü, baby shower, evlilik teklifi, bekarlığa veda partisi gibi en özel anlarına eşlik ettik.

Ne mutlu ki işlerini özenle yürüten bir ekiple çok sevdiğimiz işimizi yapabiliyoruz. Her gün kalbimizi ve ruhumuzu BONYVEX’i olabildiğince harika bir yer haline getirmek için çalışıyoruz. Kalbimizin derinliklerinden, bir şekilde serüvenimize eşlik eden herkese en derin şükranlarımızı sunuyoruz.

Serüvenimize eşlik etmek ve BONYVEX’in benzersiz deneyimini yaşamak isterseniz sizi Zekeriyaköy’deki evinize bekliyoruz!